Organizátor / O podujatí

25. Letný filmový festival 4 živly: SVETLO

V dňoch 9. - 13. 8. 2023 sa v Banskej Štiavnici bude konať 25. ročník Letného filmového festivalu 4 živly, tentoraz s témou SVETLO. Podujatie prinesie aj tento rok na filmové plátna kolekciu hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, doplnených sprievodným programom pre dospelých i deti.

Celkový počet cinepassov v predaji bude 150, dostupné budú do vypredania zásob a o aktuálnom stave budeme informovať na webstránke www.4zivly.sk, v sekcii Akreditácia, prípadne na sociálnych sieťach.

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Cena cinepassu je 25 € v zvýhodnenom predpredaji do začiatku podujatia a na mieste konania podujatia bude cinepass stáť 28 €. Vstupné na jednotlivé klasické projekcie bez cinepassu bude 6 €, na sprievodné podujatia bude vstup voľný (s výnimkou koncertov), prednosť však budú mať držitelia/držiteľky cinepassov. Cinepass teda oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia (s výnimkou koncertov) a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových lákadiel. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený ani držiteľom cinepassov.

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za voucher (virtuálnu kartu) zakúpený v klasickom predpredaji nevraciame! V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk.

Pre zakúpenie CINEPASSU (akreditačného náramku) sa potrebujete prihlásiť. Ak máte v systéme MyCinepass už konto z iného festivalu, stačí sa len prihlásiť s vašimi prihlasovacími údajmi. Ak si údaje nepamätáte, použite funkciu na obnovu strateného hesla. Ak v systéme MyCinepass ešte konto nemáte, prosíme zaregistrujte sa.

Organizátor:

Korešpondenčná adresa:

občianske združenie štyri živly Legionárska 15 831 04 Bratislava

Fakturačná adresa:

občianske združenie štyri živly Novackého 2 841 04 Bratislava

IČO: 31813291 DIČ: 2021697755

Info / Kontakt: akreditacia@4zivly.sk / 4zivly@4zivly.sk / 4zivly@gmail.com