Organiser

26. Letný filmový festival 4 živly: CESTA

V dňoch 7. - 11. 8. 2024 sa v Banskej Štiavnici uskutoční 26. ročník Letného filmového festivalu 4 živly, tentoraz sa jeho témou stane CESTA. Všetci, ktorí budú merať svoje cesty do Banskej Štiavnice, sa môžu tešiť na výber približne troch desiatok hraných, dokumentárnych, animovaných i experimentálnych filmov, doplnených sprievodným programom pre dospelých i deti.

Celkový počet cinepassov v predaji bude 150, dostupné budú do vypredania zásob a o aktuálnom stave budeme informovať na webstránke www.4zivly.sk, v sekcii Akreditácia, prípadne na sociálnych sieťach.

Systém Cinepass umožňuje nielen zakúpiť si permanentku, ale neskôr aj rezervovať miesto na jednotlivých projekciách v súlade s Pravidlami vstupu, ktoré budú zverejnené pred podujatím. Cena cinepassu je 24 € v zvýhodnenom novoročnom predpredaji, ktorý končí 6.1.2024. Cena akreditácie na mieste konania podujatia bude 30 €. Cinepass oprávňuje držiteľa/držiteľku na vstup na všetky časti programu podujatia (pokiaľ nie je vo výnimočných prípadoch uvedené inak) a umožňuje rezervovať si vopred miesto v kinosále - čo je odporúčané najmä v prípade najväčších programových lákadiel. Nevyzdvihnuté rezervácie miest v kinosále prepadajú 10 minút pred začiatkom projekcie a v prípade naplnenia kapacity už vstup nemusí byť umožnený ani držiteľom cinepassov.

Vouchery (virtuálne karty) zakúpené na portáli Cinepass.sk si budete môcť vymeniť za náramky s kódom v akreditačnom centre festivalu počas celého trvania podujatia. Peniaze za voucher (virtuálnu kartu) zakúpený v klasickom predpredaji nevraciame! V prípade potreby ďalších informácií nás kontaktujte na mailovej adrese akreditacia@4zivly.sk.

Pre zakúpenie CINEPASSU (akreditačného náramku) sa potrebujete prihlásiť. Ak máte v systéme MyCinepass už konto z iného festivalu, stačí sa len prihlásiť s vašimi prihlasovacími údajmi. Ak si údaje nepamätáte, použite funkciu na obnovu strateného hesla. Ak v systéme MyCinepass ešte konto nemáte, prosíme zaregistrujte sa.

Organizátor:

Korešpondenčná adresa:

občianske združenie štyri živly Legionárska 15 831 04 Bratislava

Fakturačná adresa:

občianske združenie štyri živly Novackého 2 841 04 Bratislava

IČO: 31813291 DIČ: 2021697755

Info / Kontakt: akreditacia@4zivly.sk / 4zivly@4zivly.sk / 4zivly@gmail.com